piano-forte » Pianina » WINCHESTER - PRODÁNO, exkluzivní pianino, stav nového nástroje, hnědý vysoký lesk, atraktivní tvar, příjemný zvuk, výška 123 cm, 3 pedály, cena 49000,-Kč.

WINCHESTER - PRODÁNO, exkluzivní pianino, stav nového nástroje, hnědý vysoký lesk, atraktivní tvar,  příjemný zvuk, výška 123 cm, 3 pedály,  cena 49000,- Kč.

Tradiční model pianina Winchester 123 v mahagonovém lesklém provedení.

Jedná se o model klavíru Winchester 123 vyrobený v klavírní společnosti Pearl River v Číně. Pearl River vyrábí klavíry na velmi vysoké úrovni - značka Steinway Essex se vyrábí v továrně Pearl River. Modely klavírů Winchester byly navrženy v Německu a výsledkem je, že klavíry odrážejí německou kvalitu.

Tento konkrétní Winchester je 123 tradiční model - klavír navržený tak, aby se vešel do domácí nebo studiové situace a poskytoval vysoký standard zvuku a hratelnosti. Klavír je povrchově upraven mahagonem s vysokým leskem, který je velmi snadno udržovatelný a čistý. Skříň má mnoho architektonických prvků, jako je mosazné obložení a zkosené víko, je to atraktivní kus nábytku i krásný hudební nástroj. Tento klavír uspokojí i ty nejnáročnější klavíristy, kteří hledají kvalitní nástroj za nízkou cenu. Některé z funkcí nalezených v klavíru Winchester 123 jsou unikátní: Německý design,smrková rezonanční deska pro lepší kvalitu tónu a trvanlivost a vyzrálost zvuku, německé struny, ladicí kolíky, japonské akční komponenty, odolný vysoce lesklý povrch, snadný pohyb díky vysoce kvalitním kolečkům, krásný zvuk.