Digitální pianino YAMAHA - ARIUS se židlí, světlý mat, k půjčení na zkoušku, za 450,-Kč/měsíc, vratná záloha 5000,-Kč, momentálně půjčené.

piano-forte » Pronájem » Digitální pianino YAMAHA - ARIUS se židlí, světlý mat, k půjčení na zkoušku, za 450,-Kč/měsíc, vratná záloha 5000,-Kč, momentálně půjčené.

Yamaha YDP 141 je spičkové digitální piano za skvělou cenu od největšího světového výrobce nástrojů a je ideální jak pro začínající studenty, tak i pro pokročilé klavíristy. Nabízí výtečný klavírní zvuk i pocit ze hry jako na klasické piano. Zvuk je nasnímaný z velkého koncertního křídla Yamaha, na které hrají ti největší světoví mistři. Yamaha klade důraz na přirozený zvuk, který z piána vychází. Klaviatura GHS s matnými černými klávesami a 3-úrovňové dynamické stereo vzorky AWM vydávají vyjímečně věrný zvuk a přirozenou expresivitu, při každé situaci, při domácím cvičení či na koncertě. Yamaha je schopna poskytnout přirozený pocit ze hry i na elektronických piánech. Toho je dosaženo rozdílnou odezvou, kdy klávesy nízkých tónů jsou těžší a klávesy vyšších tónů jsou stále lehčí. Navíc Yamaha YDP 141 obsahuje funkci "Half Pedal", kdy nástroj rozezná stisk pedálu třeba jen částečný a dokáže tomu také adekvátně přizpůsobit intenzitu efektu sustain stejně jako u klasického klavíru. Funkce Dual umožňuje hrát dva zvuky současně, zatímco 2-stopý rekordér vám nabízí možnost si nahrát své originální hudební nápady nebo sekvence během cvičení. Oproti standardnímu klavíru vám nabídne možnost nastavení hlasitosti a připojení až 2 sluchátek současně, takže budete moci hrát opravdu v jakoukoliv denní i noční hodinu aniž byste někoho rušili. Pro přesné a účelné cvičení je nástroj vybaven integrovaným metronomem. Yamaha Arius YDP 141 je velmi kvalitní piáno, které Vám poskytne vše, co může digitální piano nabídnout a navíc i oblíbené vlastnosti akustického nástroje, to vše v kompaktních rozměrech a nízké hmotnosti.