Digitální pianina YAMAHA v černé barvě k půjčení na zkoušku minimálně na 12 měsíců (450,-Kč/měsíc, vratná záloha 5000,-Kč). Momentálně všechna půjčena, můžete si však rezervovat  po vrácení půjčených. 

piano-forte » Pronájem » Digitální pianina YAMAHA v černé barvě k půjčení na zkoušku minimálně na 12 měsíců (450,-Kč/měsíc, vratná záloha 5000,-Kč). Momentálně všechna půjčena, můžete si však rezervovat  po vrácení půjčených. 

Digitální pianina YAMAHA v černé barvě k půjčení na zkoušku minimálně na 12 měsíců (450,-Kč/měsíc, vratná záloha 5000,-Kč). 

Yamaha P45 je nejdostupnějším nástrojem Yamaha s kladívkovou klaviaturou. Kombinuje neotřelý, designově povedený vzhled s kompaktími rozměry, díky kterým je snadno přenosný. Vynikající klaviatura GHS a výborné základní zvuky Vám velice dobře poslouží pro cvičení, koncertování i nahrávání. Yamaha P 45 B * 10 zvuků * polyfonie 64 * AMW stereo sampling * Reverb * Dual * metronom * transpozice * USB TO HOST * AC adaptér * sustain pedál * notový stojánek